Ekibimiz

mine.ekinci@kodegisim.org
Mine Ekinci

Genel Koordinatör

esra.yildirmis@kodegisim.org
Esra Yıldırmış

Topluluk Koordinatörü

oyku.kocaman@kodegisim.org
Öykü Kocaman

Yerel İlişkiler Koordinatörü

hatice.azin@kodegisim.org
Hatice Azin

Gönüllü Koordinatörü

cavit.yesildag@kodegisim.org
Cavit Yeşildağ

Eğitim Danışmanı ve Bölge Temsilcisi

duygu.asik@kodegisim.org
Duygu Aşık

Öğretmen Eğitimleri Koordinatörü

merve.unutmaz@kodegisim.org
Merve Unutmaz

Öğretmen Toplulukları Saha Koordinatörü

gulsum.duman@kodegisim.org
Gülsüm Duman

Mentor Öğretmen

gokcen.karaman@kodegisim.org
Gökçen Karaman

Köye İlk Adım Programı Koordinatörü

ozum.baykas@kodegisim.org
Özüm Baykaş

Köye İlk Adım Programı Saha Koordinatörü

burcu.yeniceli@kodegisim.org
Burcu Yeniceli Abbas

Köye İlk Adım Mezun Programı Yürütücüsü

nur.akdemir@kodegisim.org
Nur Akdemir

Aile Çalışmaları Koordinatörü

lale.hanoz@kodegisim.org
Lale Hanöz

Öğrenme Yolculukları ve Mentorluk Programları Koordinatörü

arzu.sahin@kodegisim.org
Arzu Şahin

Sosyal Etki Yöneticisi

dilara.avdagic@kodegisim.org
Dilara Avdagiç

Araştırma ve Proje Geliştirme Uzmanı

emre.ekinci@kodegisim.org
Emre Ekinci

Mali ve İdari İşler Koordinatörü

menekse.canatan@kodegisim.org
Menekşe Canatan

İletişim ve Kaynak Geliştirme Koordinatörü

emre.demir@kodegisim.org
Yunus Emre Demir

İletişim Uzmanı

esra.caliskan@kodegisim.org
Esra Çalışkan Dönmez

Kurumsal İlişkiler ve İş Birlikleri Uzmanı

irem.erguney@kodegisim.org
İrem Ergüney

Stajyer

Yönetim Kurulu Üyeleri

Ali Sinan Kurmuş
Yönetim Kurulu Başkanı
Ömer Özkan
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Gökçe Zeynep Kurmuş
Genel Sekreter
Selim Hasan
Sayman
Aslı Yalçın
Asıl Üye
Derya Tombuloğlu
Asıl Üye

Denetim Kurulu Üyeleri

Ali Yalman
Denetim Kurulu Başkanı
İbrahim Betil
Asıl Üye
M. Zekeriya Ürüm
Asıl Üye